משרד עורך דין גיא בית און

התמחות בהגשת תביעות נגד משרד הביטחון

עו"ד גיא בית-און, בעל ניסיון של למעלה מ-14 שנה בטיפול בתביעות של חיילים ואנשי מערכת הביטחון , נגד אגף השיקום במשרד הביטחון , קצין תגמולים, התובעים את זכויותיהם בגין מחלה או חבלה, אשר נגרמה או החמירה בזמן השרות ועקב השרות.

קרא עוד >>

להערכת סיכויי תביעתך -
תאום פגישת ייעוץ ללא תשלום

תביעות נגד משרד הביטחון

תביעה נגד אגף השיקום היא תביעה אשר מצריכה ידע וניסיון רב בטיפול בה. ידע משפטי וידע רפואי. הידע שלי והניסיון שצברתי במשך 14 שנותיי הן כעובד באגף השיקום במשרד הביטחון והן כעורך דין אשר מייצג נכי צה"ל מזה למעלה מ14 שנים מסיעים בהשגת הזכויות מאגף השיקום, תביעות נגד משרד הביטחון מוגשות על ידי נפגעים, אנשי כוחות הביטחון אשר נפגעו או חלו בזמן שירותים הצבאי. התביעות מוגשת בגין מחלה או חבלה , או מחלה שהוחמרה בזמן השירות. מי שזכאים להגיש תביעה למשרד

לפרטים נוספים >>

תביעות בגין החמרת מצב

אם אתה כבר מוכר כנכה צה"ל, יתכן שאחוזי הנכות שלך לא מספיקים, יתכן שאתה רוצה לבחון מחדש את עניינך , במטרה לשנות את הקשר הסיבתי , או במטרה להגיש תביעה בגין החמרת מצב, או על מנת לשקול לתבוע בגין נכויות ולקוית בגינן לא תבעת עד היום , הידע שלי והניסיון שלי בהעלאה של אחוזי נכות ובשיפור מצבם של נכים, בעלי אחוזי נכות נמוכים, הוא גדול, צור איתי קשר ונדבר.

לפרטים נוספים >>

תביעות בגין נכות מוסבת

אם אתה או את חשים בהחמרה במצבכם ,עקב נכותכם אשר ארעה או פרצה בזמן השרות הצבאי ואם אתם חשים בהחמרת מצב עקב פגיעה אשר נגרמה לכם באיבר אחר , אשר לא נפגע בשרות הצבאי שלכם , ואתם שוקלים להגיש תביעה לנכות מוסבת אשמח לשוחח אתכם

לפרטים נוספים >>

ערעורים לוועדות רפואיות ולבתי המשפט

אם לאחר שהגשתה תביעה, בגין מחלה או חבלה , או שהגשתה בקשה להחמרת מצב, לאגף השיקום, נידחת או שלא העלו את אחוזי הנכות שלך , יש לך אפשרות לערער על ההחלטה, לבית המשפט השלום בשבתו כוועדת הערעורים , לוועדה רפואית עליונה , ובכך לממש את הזכויות המגיעות לך ממשרד הביטחון אגף השיקום.

לפרטים נוספים >>

עתירות מנהליות של נכי צה”ל

אתם חשים כי גורם בכיר באגף השיקום פגע בזכויות שלכם , או כי לא קיבלתם טיפול רפואי אשר מגיע לכם בשל הנכות עליה אתם מוכרים , עומדת לכם הזכות לפנות בעתירה מנהלית על החלטת הגורמים הבכירים באגף השיקום במטרה לבחון את ההחלטה ועל מנת שלא יפגעו זכויותיכם.

לפרטים נוספים >>

רישיון לקנביס רפואי

אתה משתמש בקנביס רפואי מזה שנים בשל מחלה או אירוע טראומטי שעברת בצבא או באזרחות , ואין לך רישיון ממשרד הבריאות לשימוש בקנביס רפואי , או שהסתבכת עם המשטרה בגלל שימוש לא חוקי בקנביס רפואי , פנה אלי עוד היום ואשתדל לעזור לך לקבל רישיון.

לפרטים נוספים >>

טיפול בשלילית רישיון על ידי רשות הרישוי

בישראל נשללים מדי שנה מאות רישיונות נהיגה על ידי רשות הרישוי , המרב"ד , אם נשלל ממך רישיון נהיגה, אם זומנת לבדיקה במרב"ד , ואם רישיון הנהיגה שלך בסכנה עקב נכות או לקות רפואית אשמח לייעץ ולסייע לך , במטרה שלא שהמרב"ד לא ייקח ממך את רישיון הנהיגה.

לפרטים נוספים >>