הדמיון בין בניית אתר לתפירת בגד בהזמנה אישית

הדמיון בין בניית אתר לתפירת בגד בהזמנה אישית

פורסם בתאריך: 18 אפר 2016

הדמיון בין בניית אתר לתפירת בגד בהזמנה אישית

כיום בעידן הדיגיטלי הרבה מאוד עסקים מחליטים לבנות או לשדרג את האתר שלהם והינם תוהים האם לבנות  את האתר בשיטת Custom Made או לבנות אותו על בסיס תבנית קיימת.

ניתן לקחת את השאלה ולהשוות לתחום אחר, לדוגמא- מה עדיף לקנות, בגד בחנות אופנה או ללכת לתופרת ולתפור את הבגד בהזמנה אישית?

לצורך השאלה נדמיין שקניית בגד בחנות מקביל לבניית אתר אינטרנט עם תבנית קיימת, האם אותו בגד ישב על כולם אותו דבר? כמובן שלא! זה אכן יכול להתאים להרבה מאוד אנשים אך כמובן שבגד זה עלול גם להראות רע מאוד אצל אנשים אחרים.

בנוסף לכך, כאשר אנו קונים בגד בחנות ממותגת, קיים סיכוי גבוה שנראה כמו עוד אנשים עם אותו הבגד. ולכן אין שום ייחודיות במראה זה ומצטער במיוחד כאשר אתם מוציאים ממיטב כספכם על מנת להראות טוב. אך השאלה היא האם להראות טוב זה מספיק?

בחזרה אלינו לתחום התבניות, לא לכל עסק מתאים אתר מבוסס על תבנית, במיוחד כאשר העסק רוצה לבדל את עצמו ממתחריו. לכן חשוב לעבור תהליך אישי ולשאול את השאלות הנכונות על מנת לבנות בידול מהותי ועל סמך זה לתפור אתר שונה ומבדל בהתאמה אישית.

אם גם לכם נמאס להיות כמו כולם או להראות כמו כולם  ובא לכם להציג את העסק בצורה ייחודית, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום: 0505665590

צרו איתנו קשר