שרותינו

שרותינו

אנחנו באל אמ אינטרנט סטודיו שמחים לעבוד עם עסקים קטנים ובינוניים ולהעניק להם מגוון רחב של שרותים, המותאמים אישית עבור כל לקוח תוך שימוש בטכנולוגיות הכי חדשות ומתקדמות.

השרותים אותם אנו מספקים:

בניית אתרים

אנו ב- LM סטודיו מאפשרים לך לבנות אתר מקצועי בעיצוב אישי של גרפיקאי לפי תקן W3C

לפרטים נוספים

עיצוב אתרים

מחלקת עיצוב הגרפי בLM סטודיו פועלת בשיטות המתקדמות ביותר בתחום העיצוב. על-ידי שימוש בתוכנות הטובות שניתן למצוא אשר נותנים לך: קופייריטינג נכון זיהוי ושמירה על קו נקי המשדר מקצועיות עיצוב אתרים עבודות דפוס כל מה שעולה לך בראש תוך שילוב של עיצוב דינאמי המאפשר קידום של האתר במנועי החיפוש!

לפרטים נוספים

בניית אתרים בוורדפרס

אנו ב- LM סטודיו מאפשרים לך לבנות אתר מקצועי בעיצוב אישי של גרפיקאי, ללא מגבלה של עמודים, מערכת ניהול תוכן והכל בליווי אישי ומקצועי של אנשים מנוסים מהתחום.

לפרטים נוספים

שרותי חיתוך אתרים (PSD TO HTML)

אנחנו חותכים את העיצוב שלכם לקוד XHTML וקוד CSS תקני, מותאם לכל הדפדפנים וברמה הגבוהה והמקצועית ביותר. שלחו את עיצוב האתר שלכם, בפורמט פוטושופ או אפילו כקובץ תמונה רגיל, ואנחנו נמיר אותו לקובץ HTML אותו תוכלו לפתוח בכל דפדפן תקני.

לפרטים נוספים

אפיון אתרים (UX & UI)

תכנון UX הוא החלק הראשון והמרכזי בפרויקט כולל של תכנון ועיצוב חוויית משתמש (User Experience).
מתודולוגיית תכנון חוויית המשתמש שלנו משלבת חשיבה עסקית
עם ניתוחים מתקדמים של התנהגות משתמשים.

לפרטים נוספים

בניית אתרים סלולרים

אתרים סלולרים הינם אתרים אשר בנויים במיוחד לטלפון ונראים כמו אפליקציה לכל דבר , לעיתים יש הבדל מהותי בין אתר ברזולוציה הרגילה לאתר הסלולרי ולכן יוצרים את האתר הסלולרי תחת sub domain

לפרטים נוספים

הדרכות ניהול דף פייסבוק עיסקי

קידום המותג בפייסבוק היא דרך אפקטיבית לחשוף את המוצר שלכם לקהל יעד מסוים, על ידי חשיפת המותג, אנחנו מצליחים לחשוף מוצרים ושירותים חדשים ולהגביר אינטראקציה עם הקהל.

לפרטים נוספים

עיצוב ובניית דפי נחיתה

דף נחיתה נועד על מנת שינחתו עליו , כלומר את הפרסומות והבאנרים שלכם ברשתות החברתיות או בכל מדיה אחרת יש לקשר לדף נחיתה על מנת לקבל פניות (לידים).

לפרטים נוספים

עיצוב ובניית דיוורים , ניוזלטרים

הדיוור האלקטרוני מהווה פלטפורמה שיווקית מרכזית ולו תרומה משמעותית במאמצי חברות בתחומי השיווק, קידום המכירות ושימור לקוחות.

לפרטים נוספים